Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Stalo se pár zajímavých informací, pojďme si je shrnout

cojg.png
Máme pro Vás 5 zpráv, které se týkají každé herní kategorie. Mluvíme o novém Need for Speed, Sniper Elite 3, Call of Juarez, Call of Duty a Star Trek, pojďme na to.

Call of Juarez: Gunslinger - první trailer

První trailer pro nově oznámený Call of Juarez vypadá velmi slibně. Po velmi nepovedenému poslednímu dílu má Ubisoft a tvůrce Dead Island co dělat, aby se napravil reputaci. Možná tomu pomůže právě děj, který se bude odehrávat ve Westernu, k dispozici bude strom dovedností, možnost vylepšení zbraní a pořádná akce a nasilí.

Call of Duty - odpočítává čas odhalení nového CoD?

cod.png
Na tajemné stránce se ukázal čas, který je podle všeho odpočítává odhalení nového dílu Call of Duty, nasvědčuje tomu například hudba, font čísel a především to, že stím má co dočinění Activision. Uvidíme příští týden, co čas vlastně odpočítává.

Sniper Elite 3 - oznámení tiskovkou

se3.jpg
O Sniper Elite 3 jsme Vás informovali již včera, ovšem dnes tu máme nějaké detaily ohledně nové kampaně, která bude pokračovat v Africe sniperem, za kterého jsme hráli v druhém díle. Výrobce slibuje mnohem více možností ve hře a pořádný sniperský zážitek. Hra vyjde v roce 2014 na PC, next-gen konzole a současné PS3 a X360. Jinak se nemusíte bát zklamání, opět bude vše v druhé světové válce.

Star Trek (2013) ukazuje nové screeny

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Battlefield 4 - první teaser

bf4.jpg
Battlefieldu 4 je nyní plný internet a čekání na první Teaser, to se ale nyní změní, podle všeho totiž Teaser vyjde už za chvíli. EA také dodává, že budou každý měsíc vydány 1 - 2 videa, což je dobrá zpráva. BF4 můžeme očekávat na současné konzole, next-gen a PC.
15.03.2013 13:59:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one