Stahujte zdarma hned 3 hry!

ja.jpg
Pátek - 11.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že bychom si mohli užít skvělý víkend, venku je zima, sníh, co takhle odpočívat doma a hrát hned tři hry, které obchody dávají zdarma? Pojďme se na ně podívat, a pozor, na některé máte už jen pár hodin.
Že občas nějaký z obchodů daruje hru zdarma, na to už jsme si možná zvykli. Že ale můžeme v jeden moment získat hned tři tituly, na to opravdu ne. A jaké, že to jsou? 

Na Steamu je možné získat Blast Zone! Tournament, což je jaký si nástupce Boombermana v trochu jiném stylu, k dispozici je multiplayer a dokonce - i battle-royale. Tuto hru je možné hrát pouze přes víkend, tedy od dnes až do pondělí ráno. Postup ve hře Vám zůstane uložený na účtě.

Konkurent Epic Store zase nabízí parádní hru What Remains of Edith Finch, ve které prozkoumáváme dům zajímavé rodiny z Washingtonu. Pokud si hru stihnete do 24.1. 2019 přidat, zůstane Vám už napořád. 

Do třetice najdeme hru zdarma také na Humble Bundle. To nabízí dobrodružný A Story About My Uncle. I tato hra je velmi dobře hodnocená a proto ji rozhodně musíte mít. Kód z obchodu je nutné uplatnit na Steamu, každopádně pozor, na aktivaci máte přibližně 20 hodin, tedy do 12.1. 2019 - 20:00. Pokud tak uděláte, zůstane Vám už napořád.11.01.2019 22:54:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one