Stáhněte si český dabing pro Half-Life 2

Neděle - 31.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Už nějakou dobu vznikal neoficiální český dabing pro Half-Life 2. Den D právě nastal, ač tomu moc lidí nevěřilo, dabing je venku a je ke stažení zdarma. Více v článku.
Myslím, že už jste všichni alespoň jednou #Half-Life 2 prošli, co ale takhle s českým dabingem? Právě ho vydalo amatérské studio Fénix ProDabing. Čeština má 500 MB a je ke stažení skrze oficiální stránky zdarma.

Tvůrci dabingu dodávají:
Dabing byl testovaný na originální Steam verzi. Na jiných verzích není zaručená funkčnost dabingu. Měl by ale fungovat na jakékoliv verzi, která vyšla po tzv. SteamPipe update.

V originální verzi je pouze několik herců, kteří namlouvali mnoho různých postav jedním hlasem. My jsme se ale snažili, aby většina postav měla svůj vlastní hlas. Problém byl s univerzálními hláškami. Pokud normálně projdete hrou a budete s lidmi komunikovat běžným způsobem, tak asi nic nezaznamenáte. Pokud ale budete hrát stylem, že po lidech budete házet předměty a stále je otravovat, aby s Vámi mluvili, aktivují se univerzální hlášky, které budou mluvit jiným hlasem, než postava se kterou primárně mluvíte. Tohle jsme prostě nemohli ovlivnit. Leda by všechny mužské postavy ve hře namlouval jeden dabér. To nám ale přišlo nepřirozené. Takže se omlouváme a podáváme toto vysvětlení.Half-Life 2.png
31.12.2017 13:45:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one