Spousty nových informací o Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda.png
Již včera odstartoval velký N7 den Mass Effectu, kde se detailněji přestavil zatím poslední připravovaný díl Andromeda. BioWare prozradilo, kdy se celý děj bude odehrávat, ukázalo nový cinematic trailer, odhalilo cover (obal hry) a již spustilo registrace do BETY!
Každý rok se 7.11. dočkáváme nových informací ze světa Mass Effectu. Ten letošní se měl samozřejmě maximálně věnovat připravované #Andromedě. Ta nás zavede do světa o 600 let dál, než starší Mass Effect 2.   
  
Andromeda prý nabídne hodně bohatý příběh, který naším rozhodnutím ovlivníme. Navštívíme spousty galaxií a budeme hledat novou planetu, kterou by měli lidé obydlet. Nový díl s sebou přinese také nové zbraně a možnosti, chybět nebude ani destrukce okolí (nečekejte ani podobnou Battlefieldu). Chybět nebude ani multiplayer - registrace do BETY zde
Mass Effect Andromeda PC DVD.png
Zapomenout také nesmíme na včerejší cinematic trailer, který BioWare pojmenovali jako "Cesta k Andromedě začíná". Video toho zrovna dvakrát moc neprozradilo, upřímně jsme čekali, že uvidíme mnohem víc, každopádně se přeci jen dobrá zpráva objevila. Už 1.12. 2016 se dočkáme premierového gameplay videa, který snad už káže tu pravou tvář hry.

Datum vydání se stále nezměnil a zůstává, Mass Effect: Andromeda vychází na Jaře 2017 pro PC, PS4 a XONE. Prozrazena byla také cena, připravte si 59€ za klasickou verzi, Delux edice Vás vyjde na 69€. 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

08.11.2016 15:58:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one