Společnost Vivendi vlastní už 20% Ubisoftu

Ubisoft.png
Jelikož je Ubisoft akciová společnost hrozí jí logicky odkup dalších společností. Už v únoru letošního roku, jsme Vám psali o problémech, kterých se Ubisoft bojí, gigant Vivendi totiž odkupuje další akcie Ubisoftu, už jsou na hrozivých 20%. Co bude dál, hrozí úplný odkud?
Tohle zakladatelé a majitelé společnosti Ubisoft rádi určitě nevidí. Francouzská společnost Vivendi je totiž rok co rok odkupuje stále více a více a Ubisoft stím nemůže nic dělat. Už letos v únoru jsme Vám psali, že Vivendi vlastní obrovských 10% Ubisoftu, už tehdy ředitelé Ubi létali po světě a hledali investory, kteří by zafinancovali vlastní odkup akcií, chtěli se stát samostatnou společností, stejně jako před pár lety Blizzard.

Jenže uběhly pouze 4 měsíce a Vivendi odkoupili dalších 10%, nyní už jsou na hrozivých 20% a Ubisoft se modlí, aby to nepokračovalo dále. Ředitelé Ubisoft prosí další vlastníky akcií, aby neprodávali nic Vivendi. 

A co na co Francouzský gigant Vivendi? "Už nechceme odkupovat další akcie ani převzít vládu nad Ubisoftem, ne v dalších 6 měsísích.", uvedl ředitel Vivendi. Ubisoftu tak nezbývá nic, než hledat další peníze na odkup akcií nebo se modlit, aby Vivendi za dalších pár měsíců neodkoupili třeba dalších 10%.23.06.2016 13:04:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one