Společnost THQ je zpět jako THQ Nordic, připravují více jak 20 her

THQ.png
Určitě si většina z Vás pamatuje na rok 2013, kdy velká vydavatelská společnost THQ zkrachovala a jako záplatu peněz musela prodat všechny herní značky. Byla to velmi frustrující situace, společnost měla desítky značek. V některých ale díky spojení s Nordic Games může pokračovat.
Společnost THQ zažala už v roce 1989, na svém seznamu měla ne jednu velkou a úspěšnou hru, přesto se dostala do finančních potíží, které zapříčinily to, že v roce 2013 musela rozprodat téměř všechny své herní značky. Část z nich si koupil Ubisoft, SEGA, Crytek, Koch Media nebo Volition. Šlo o velké značky, jako například Red Faction, South Park, Saints Row, Homefront, Metro nebo Darksiders.

Teď se ale THQ vrací v plné parádě, spojila se s Nordic Games, kde vytvořila obří společnost, která vydá desítky her. Nyní prý mají ve vývoji minimálně 23 her. 13 her ještě nebylo ani oznámeno, hodně se mluví o tom, že by mohli pracovat například na Darksiders 3. Vše kolem staro-nové společnosti budeme nadále sledovat!07.09.2016 10:27:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one