SPITE.cz si jako první na světě exkluzivně zahraje DLC Whistleblower pro OUTLAST

outlast.png
Ano, čtete dobře. Server SPITE.cz si opravdu zahraje jako první na světě exkluzivně DLC pro Outlast, a vlastně proč budeme první? Důvod to má a sakra velký. Red Barrels studio také dnes zveřejnilo vůbec první video z DLC a datum vydání pro PC a PS4, čtěte dále.
Určitě Vás musí zajímat, proč zrovna my, tak malý web spite.cz bude na celém světě hrát první DLC pro Outlast. Je to vlastně jednoduché, když tvůrci z Red Barrels oznámili hru, zapoměli na fanouškovskou stránku na Facebooku, kterou jsme v rychlosti vytvořili. Několik měsíců stránka Outlast opravdu stále byla jedna jediná a nám se přidávalo stovky fanoušků, Red Barrels mezi tím všechny informace o hře posílali pouze ze svého studijního účtu.

Když už uběhl rok od oznámení, naše stránka měla krásných 50.000 fanoušků, v tu chvíli nás začalo kontaktovat Sony, Unreal Engine a další velká studia a zaplavovat tajnými informacemi s pocitem, že jsme oficiální stránkou. Když naše stránka měla 80.000 fanoušků, kontaktoval nás sám velký zakladatel Red Barrels studia, který nás žádal o odkoupení stránky, my, jako dobrří lidé jsme stránku Red Barrels věnovali zdarma a tak nám slíbili, že DLC dostaneme jako první a to několik dní s předstihem + všechny jejich další plánované hry úplně zdarma. Outlast: Whistleblower vychází 6.5. 2014 pro PC a PS4

Takže se co nevidět těšte na obrázky z DLC a nějaké ty informace, jestli i očekávané pokračování bude tak skvělé, jako základní vydání.

Tady už video z DLC:
29.04.2014 18:06:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one