TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Speciál: Zrušené hry - AGENT

AGENT.jpg
Speciál  Neděle - 31.5. 2020
Rockstar Games North, tvůrci veleúspěšné herní série Grand Theft Auto oznámili v roce 2007, na festivalu E3 novou detektvní hru s názvem AGENT exkluzivně pro konzoli PlayStation 3. Sám ředitel SONY po tomto oznámení uvedl, že jsou nadšení z domluvené spolupráce s takovými vývojáři, jako jsou tvůrci GTA a uvedl, že AGENT je nová exkluzivní franšíza pro PlayStation.

Rockstar Games toho při oznámení moc neprozradilo a nedošlo ani na obrázek či menší teaser. Do dnes víme jediné a to je logo hry.

Vývoj AGENTA měl probíhat mezi lety 2006 až 2011, upozorňovalo na to vydavatelství Take-Two, které několikrát uvedlo, že hra je stále ve vývoji a stále exkluzivně pro PlayStation 3. Nicméně už o rok později měla vyjít konzole PlayStation 4 a tak se předpokládalo, že AGENT vyjde až na novou generaci. Ani tak se ale nestalo. Zdá se, že se během vývoje objevily problémy, které zkrátka donutili tvůrce GTA hru zrušit. Rockstar Games si ochrannou známku stále prodlužují, už ale pravděpodobně ne kvůli vývoji, ale kvůli jiným studiím, které čekají na možnost přiživit se a známku AGENT si pořídit. 

Podle oficiálních informací jednoho z tvůrců mělo jít o detektivní stealth hru v otevřeném světě. Níže se podívejte na jediné screenshoty, které též nahrál jeden z vývojářů hry, v roce 2015. 

Když se dnes podíváme na oficiální stránku hry, svoji aktivní kartu stále má, nicméně bez změn, stále uvádí platformu PlayStation 3 a datum vydání TBA. Uvidíme, třeba se hry přeci jen ještě dočkáme, už dlouho se mluví o tom, že Rockstar něco připravuje chystá vydat, GTA 6 to být nemá.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
    Autor  Jakub Hergesell                                                             

  Tagy  AGENT Zrušené hry
    

 
 
01.06.2020 09:55:13
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one