SONY zveřejnilo finální vzhled Playstation 4 a jeho cenu

p1.png
Určitě hodně z Vás čekalo na odhalení finální podoby Playstation 4. Mnoho, možná většina čekala nějaký futuristický vzhled, ovšem vyhrála jednoduchost. Lehce zařiznuté hrany a klasicky černá barva. Máme také nějaké informace, čtěte.


Microsoft měl svou výstavu již včera. Vidět ji můžete v našem E3 katalogu. Ukázali konečně finální vzhled PS4. Nikdo takhle jednoduchý vzhled asi nečekal. Osobně si myslím, že nevypadá vůbec špatně. Výrobce konzole také řekli finální cenu této konzole. Bude o celých 100€ levnější než Xbox One

Tady vzhled při položení konzole PS4
ps4.jpg

Teď chcete slyšet špatnou zprávu? Za hraní multiplaerových her na PS Plus budete muset platit, bude to nejlepíše cena 5€. Klasický multiplayer snad platit nebudeme. Co se týče PS3 her na PS4, prý to možné nebude, pomoct by nám měl jakýsi program nebo nějaké možnosti, to prý SONY ještě dá vědět.

Pokud srovnáme konzole Xbox One a Playstation 4, je na tom mnohem lépe PS4 od SONY. Zkrátka snad ve všem. Většina her budete na PS4 vypadat lépe, konzole je levnější, nebudete muset být připojeni neustále k internetu a budete si moct kupovat v klídku bazarové hry. Tohle vše Vám Xbox One nenabídne a myslím, že to je jedno z nejhlavnějších věcí. Tady zkrátka Playstation 4 vede na celé čáře. 
11.06.2013 11:07:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one