SONY představuje survival zombie hru H1Z1

h1z1.png
Společnost Sony dnes představila zcela novou značku pro svojí právě ohlášenou MMO hru H1Z1. Hra by měla vyjít samozřejmě pro PlayStation 4, ale hlavně se plánuje PC verze. Hra bude Free-To-Play, nabídne bohužel mikrotransakce a odehrávat se bude v USA. Podívejte na první screeny.
O co vlastně vůbec půjde? No samozřejmě o přežití. A rozdíly mezi #DayZ a H1Z1? V novince od Sony se budete moct spawnout na předem určené místo, které si samozřejmě určíte vy sami. Další rozdíl je v ceně, Předběžný Přístup (Early Access), který proběhne nejspíše přes klient Steam bude stát 20€, ten podle oficiálních slov přijde už brzy a hru si budeme moct zahrát hned brzko po ohlášení. 

Po finálním vydání hry bude vycházet jako Free-To-Play model, což je samozřejmě škoda, tvůrci totiž zahrnou Mikrotransakce, tak doufejme, že se do toho nepustí ve velkém stylu a nebudou hráči běhat s vybavením, na které ostatní nemají nárok. 

Vše se odehrává v Americe po 15. letech rádění zombíků. Vidět můžeme také první screeny, které nevypadají špatně, bude to ale hlavní konkurence DAYZ? Na to už si ale musíme počkat.
3.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
10.04.2014 23:10:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one