Sony nadržuje značce Ghost of Tsuhima, Days Gone prodalo více kopií

Díky častému vychalování Ghost of Tsushima ze strany Sony to vypadá, že oproti Days Gone uspěla více. Prodejně však nikoliv.

Článek  Čtvrtek - 6.1. 2022
Days Gone.jpg
Sony velmi ráda chválí své exkluzivní hry, a není divu, ať už jde o The Last of Us, Spider-Mana, Ghost of Tsuhima nebo God of War, v každém tomto případě jde o parádní a velmi dobře hodnocené hry. Co ale Days Gone? O tom se Sony nikde nezmiňuje a stále nadřazuje zmíněné hry, proč? Ano, Days Gone možná nemělo tak kladné recenze (7.2 / 10) jako ostatní, nicméně prodejně se hře velmi dařilo. Prozradil to režisér hry Jeff Ross, kterého rozčílila informace od Sony.

Sony se před pár hodinami chlubila, že "skvělé Ghost of Tsushima prodalo 8 milionů kopií". Ano, jde o parádní prodejní číslo, režisér Days Gone ale rychle zareagoval a na svém twitteru tvrdí, že "Days Gone prodalo 8 milionů kopií už dávno", navíc se minimálně další milion prodal na Steamu (PC verze), dnes tak Days Gone od Bend Studia může mít klidně 10 milonů prodaných kopií.

I tak se ale pokračování již nechystá a vývoj dvojky byl zrušen, proč? Podle bývalých zaměstnanců Sony, totiž vedení kouká hlavně na recenze a ty mělo Ghost of Tsushima mnohem lepší (8.5 / 10) a podle některých je v přípravách jak film, tak videoherní pokračování.
 Ghost of Tsushima Days Gone
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
07.01.2022 10:18:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one