SONY a Nintendo mají společnou konzoli, jak se na ní hraje?

SONI.png
Giganti Sony a Nintendo, před přibližně 20 lety spojovaly síly, vytvořily několik desítek konzolí, bohužel se finální prodej nevydařil a společnosti se staly velkými konkurenty. Ale díky stránce hkgolden.com se podařilo zjistit, jak vlastně konzole vypadá při hraní, podívejte.
V roce 1990 (před 25 lety) se Sony společně s Nintendem domluvili na vývoji společné konzoli. Jmenovala se překvapivě Nintendo PlayStation a vyrobeno bylo pouze něco kolem 200 kusů. Její podoba je dlouhé roky známá, nikdy se však neukázala v praxi. Tedy až do teď. Na konci roku 1991 se ale obě společnosti nepohodly a projekt byl zrušen. Naštěstí se však našel někdo, komu se konzole Nintedno PlayStation přeci jen dostala do rukou.

Majitel konzole a jeho otec se zůčastnili letošního herního veletrhu, kde konzoli s velkým překvapením ukázali. Lidé žasli, nikdo totiž nevěřil, že majitel konzoli opravdu vlastní (již dříve psal na internet, že ji vlastní, nikdo ale nevěřil). Teď jí ukázal v celé své parádě a rovnou ji i zapnul. Po dlouhých 25 letech je stále funkční. 

Hned jak se konzole objevila a bylo jasně zřetelné, že je plně funkční, začali lidé nabízet spousty peněz, někdo prý nabídl až milión KČ, majitel konzole však nabídku odmítl, prý ji dá časem do muzea. Níže už důkazy.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg12.11.2015 16:33:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one