Sledgehammer představuje Call of Duty: Advanced Warfare + první Trailer a informace

cod.png
Sice se nové Call of Duty mělo oznámit až za 2 dny, přišlo to ale dříve, než jsme mysleli. Sledgehammer představuje futuristické Call of Duty: Advanced Warfare. Podívejte se na první informace a hlavně oznamující trailer pro Advanced Warfare.
To, že půjde o sci-fi jsme mohli zjistit už včera, když Game Informer měl to štěstí a mohl ukázat vůbec první screen-shot ze hry

Ovšem Trailer, který měl být odhalen a nové Call of Duty oznámeno až 4.5. 2014 bylo už překvapivě dnes. Co nám vlastně prozradil trailer? Jednoznačně to bude sci-fi akce, možná až lehce připomínající Crysis, neviditelnost, hologramy spousta letadel budoucnosti nebo zbraně, které zkrátka můžeme vidět opravdu jen ve sci-fi hrách/filmech. 

Co se týče grafiky, tak dle našeho názoru není až tak špatná, na Call of Duty je velmi dobrá a podle destrukce okolí a dalších poznatků to vypadá, že došlo alespoň k minimální úpravě enginu, což by se sakra hodilo. Call of Duty: Advanced Warfare už má i svůj datum vydání, co se týče platformer, tak jisté jsou PC, PS4 a XO, pokud COD:AW vyjde i pro staré konzole se zatím neví.
#Call of Duty: Advanced Warfare vychází 4.11. 2014
02.05.2014 11:29:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one