Slavíme 2. narozeniny

happyBday2.png
Pravě dnes jsou to 2 roky od startu serveru SPITE.cz. Za tu dobu se stalo opět mnoho skvělých věcí a dalši pro Vás plánujeme tento rok. Především Vam chceme poděkovat za skvělý rok s Vami.


Děkujeme za skvělý rok s Vámi. Děkujeme všem, kteří pomáhají dalším  při problémech, děkujeme lidem, kteří nám neustále zasílají další a další hry do katalogu, který tak pro ostatní můžeme aktualizovat.

Web


Za poslední rok se změnil kompletně celý vzhled a možnosti webu. Píšeme pro Vás více a více novinek a jsme moc rádi, že je čtete a sdílíte přes sociální sítě. Za celý rok jsme zablokovali pouze 3 lidi, kteří narušovali pravidla a slušné chování na SPITE.cz. Registrovalo se více jak 2000 uživatelů a návštěvnost se zvětšila o více jak polovinu. 

Projekty


Máme několik projektů, které již nějakou dobu provozujeme, jako například E3, Gamescom, Katalog her, katalog BETA a DEMO verzí. Plánujeme také soutěže o věcné ceny, jako jsou originální verze her. Plánujeme a již vyvíjíme turnaje v hrách - (free-to-play) hrách. O tom Vás budeme informovat později.

Facebook


Děkujeme za stále aktivnější a větší přízeň na Facebooku. Vaše ohlasy a aktivita je výborná a to nás podporuje v přidávání dalších a dalších věcí. Přidat do naší stránky se můžeš zde.
.
DĚKUJEME, A BUĎTE S NÁMI I DALŠÍ ROK 2013
.
Zdroj: SPITE.cz
17.02.2013 17:50:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one