Skyrim brzy obohatí Survival mód

Skyrim Survival.png
A módy pro The Elder Scrolls V: Skyrim pokračují, tentokrát se chystá spustit Beta verze zcela nového Survival módu, který dorazí jako první na PC skrze Creation Club, později také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nutno podotknout, týká se to pouze Speciální edice Skyrimu.
Hráči The Elder Scrolls V: Skyrim ve speciální edici, se brzy dočkají dalšího skvělého módu. Už brzy začne PC Beta verze Survival módu, který nás vezme na zasněženou a promrzlou mapu. Survival mód nabídne celkem náročnou cestu, čeká na nás levelování, nutné bude dodržovat pitný režim a pozor si budeme muset dát ne jen na obrovský mráz, ale také na zcela nové nemoci. 

Hlavní postavě byla upravena velikost batohu (unsete méně), ze světa zmizí rychlé cestování nebo automatická regenerace zdraví. 

Survival mód dorazí už během příštího týdne, k dispozici bude první týden zcela zdarma, najdete jej v sekci Creation Club a pokud si mód včas přidáte, zůstane Vám už napořád, v případě, že by jste si mód přidali někdy později, vyšel by Vás možná na nějakou tu stovečku.
map.jpg
2 (2).png
2 (1).png03.10.2017 14:21:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one