Skulls and Bones na PC screenech

Skull and Bones.png
Pirátské souboje z čerstvě oznámené akční hry Skulls and Bones od Ubisoftu se ukazují na pořádných PC záběrech ke kterým tvůrci něco málo prozradili. Jako například, že nepůjde čistě o multiplayerovou hru, Skulls and Bones nabídne i singleplayer. Více v článku.
Skulls and Bones bylo oznámeno během E3 konference Ubisoftu, šlo o menší překvapení na závěr, které potěšilo především milovníky pirátů nebo oblíbeného dílu Assassin's Creed 4: Black Flag, ze kterého byly tyto souboje "ukradeny". Počas vystoupení Ubisoft jsme stále slýchali pouze o online možnostech a multiplayeru, nyní z Ubisoftu vypadlo, že hra nabídne i singleplayer. No snad ne takový, jako v případě #For Honor, kde šlo spíše o tutoriál než plnohodnotný příběh pro jednoho hráče. 

Navíc se na oficiálních stránkách objevila zmíňka o minimálních požadavcích. Ty prozradily jen jednu maličkost a to, že v případě minimálních nároků bude třeba mít grafickou kartu, která podporuje DirectX 12.0, zdá se, že finální nároky nebudou vůbec nízké. Než také hra vyjde, bude k dispozici BETA verze, do které se můžete přihlásit už nyní. 
4.jpg
1.jpg
2.jpg
6.jpg
5.jpg
7.jpg
3.jpg24.06.2017 13:14:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one