SimCity 2013 - PREVIEW multiplayer

1.png
28.3. 2012 - Vývojáři hry dali možnost pouze několika málo zahraničním magazínům, aby si mohli vyzkoušet uzavřenou BETA verzi CO-OP z připravované hry SimCity 2013. Dozvěděli jsme se tak zajímavé věci a dost informací.
1.png
Podle odhadovaného času pro vydání SimCity vývojáři typují začátek prvního Q v roce 2013. Z prvních větších informací jsme mohli s přehledem udělat PREVIEW pro multiplayer, který bude vážně zajímavý. No řekněte sami. Co v takovém druhu hry dělat jako "multiplayer" ?

V multiplayeru nás čeká region, kde budou moct být napojeni maximálně 3 hráči. Každý bude mít své uzemí. Není však potvrzeno, že maximální počet 3 je finální. Každý hráč bude mít ve svém regionu například více vody a druhý jiné suroviny. Budete tak moct mezi sebou obchodovat bez nutnosti strachu, že Vás jeden okrade. Chat a výměna věcí bude jedna z důležitých věcí pro dokonečení města nebo jiných staveb. Budete se moct také spojit, dvě města v jedno velké a dát tak obrovskou sílu energie a vody.
1.png
Váš výkon počas hry bude sledovat domovský web a zároveň počítadlo statistik ve hře na vašem účtu. Jak jsem již psal výše, musíte si vybrat dobrý region, který Vám podle Vás vydělá největší balík pěněz. Ze začátku si možná vyděláte hodně, ale myslete do předu, co když už tolik surovin nebude a budete si muset pořídit věci aby znova bylo?.

Ve vašem regionu se bude nacházet například několik lesů. Využít je můžete několika způsobi. Vydělat jako prodej dřeva by se mohlo hodit asi nejvíce. Lidem se Vaše dřevo hodit rozhodně pr stavbu bude. Ale myslete i na sebe. V regionech nalezneme například nadbytek písku, uhlí nebo vody. Každý z těchto půjde dobře prodat a lidé jej budou zaručeně vyhledávat.

Aby jste mohli prodávat a kšeftovat s věcmi, bude k dispozici žebříček se statistikami, které nám ukáží jaké město nebo region je nejvíce zavodněný, zalesněný nebo obydlený. Statistiky budou počítat zeleň, auta a vlastně vše, co jde použít.
2.png
Jak jsem psal výše, spojit síly můžete s několika lidmi. Může se to zdát jako skvělá věc a doplňování jeden druhému suroviny a mít tak společné prostředky a vydělávat více. Jenže co když chcete stavět a zjistíte, že tam Váš kolega má vodovodní potrubí v pitnou vodou a vy mu do něj naděláte blátem. Rozhodně nedoporučujeme spokovat síly hned, ale s kamarády nebo dlouhobobě kontaktovanými.

Simulátor nabídne největší světové trhy a sledování statistik jak se daří. Pokud multiplayer bude ve finále takový, jaký se zdá, rozhodně to bude hra, která by mohla zapadnout mezi top nejhranější. SimCity vyjde v roce 2013 a podle všeho nabídne singleplayerové DEMO. Nejvíce informací se však dozvíme až na E3 2012.
Facebook.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8579"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
hra na h...smiley
hele na te strance kde je simcity ke stazeni jak to mam naistalovat ?
13.05.2013 16:48:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one