Loading

Sniper Elite V2.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Nedavné oznámení Sniper Elite V2 - Remastered nyní doprovodily první screenshoty. Upřímně si nejsem jistý, zda-li zde je nějaké velké vylepšení grafické stránky, ale budiž. Podívejte se sami.
Mtr.jpg
Pondělí - 21.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jak již víme od oznámení nového Metra, Exodus se nebude odehrávat pouze v metru a chvílemi na povrchu. Tentokrát se na povrch podíváme mnohem více. Podívejte na pouštní lokaci.
Witchfire.jpg
Neděle - 9.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Malé studio The Astronauts oznámili přesně před rokem svoji novou hru Witchfire, od té doby, jakoby se ale po hře slehla zem. Naštěstí nás právě ujstili, že to tak není, ukázali nový screenshot.
3 (1).jpg
Sobota - 24.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bluehole mimo prací na Playerunknown's Battlegrounds pracuje také nějakou dobu na MMORPG fantasy hře Ascent: Infinite Realm. Nové informace Vám sice neneseme, ale máme několik nových screenshotů.
Someday You'll Return.jpg
Pondělí - 19.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už to bude skoro tři roky, co české studio CBE Software oznámilo hororovu adventuru Someday You'll Return, po delší neaktivitě nás teď naštěstí studio zásobuje screenshoty. Ve článku dalších pár pěkných.
This Land is My Land.jpg
Sobota - 10.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Před více než rokem oznámilo GameLab studio westernovku This Land is My Land, kde se ujmeme role indiána, který půjde vrátit kovbojům to, co jim patří. Mrkněte na nové screenshoty ze hry.
The New World.jpg
Pondělí - 5.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Amazon Game Studios bude konečně prozrazovat stále více detailů o už dávno oznámené MMORPG hře The New World. Zatím co posledně jsme se dočkali prvního gameplaye, dnes tu máme dalších pár obrázků.
Red Dead Redemption 2.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games nám novou sadou screenshotů opět dokazuje, že PlayStation 4 a Xbox One ještě nepatří do starého železa. Detaily zvířat z Red Dead Redemption 2 jsou naprosto parádní.
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 18.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Westernová akce se po delší době ukazuje na nových screenshotech a že jich máme hodně! Jsou plné akce a detailů, kterými se nemůže pyšnit moc her. Podívejte na tu nádheru, vychází už brzy.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 21.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Polští vývojáři z CD Projekt RED v rámci Gamescom 2018 ukázali nové screenshoty z Cyberpunk 2077. Traileru se bohužel asi nedočkáme, každopádně, obrázky vypadají naprosto perfektně.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one