Obchody ruší předobjednávky remaku Prince of Persia: The Sands of Time. Oznámí Ubisoft zrušení vývoje?
ČlánekPondělí - 6.6. 2022
To, že má Ubisoft problémy s remakem Prince of Persia: The Sands of Time Remake je jasně viditelné, předělávku slavné hry, která původně vyšla v roce 2003 měla nastarost indická pobočka Ubisoftu, nicméně hráči ani vedení nebylo spokojené a tak byla hra odložena z března 2020 na rok 2021. Bohužel ale ani na to nedošlo, máme rok 2022 a Ubisoft znovu informoval o odkladu na "někdy".
Hráči zaznamenávají zrušení svých předobjednávek a tak se začíná mluvit o tom, zda Ubisoft vývoj definitivně nezrušil. Nebylo by to vůbec překvapivé, přeci jen se vývoj protahuje už o více než dva roky a jisté je jedno, ani letos nevyjde.
Spekulace ohledně možného zrušení vývoje už Ubi zaregistrovalo a vydalo oficiální prohlášení.
"Prince of Persia: The Sands of Time byl posunut na další fiskální rok"
To znamená, že nevyjde dříve než v březnu 2023 a vývoj pravděpodobně pokračuje.
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Pro lepší fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.