Rozdíly mezi Battlefield 3 a MoH: Warfighter

mohw.png
A máme tu první rozhovor s tvůrci těchto dvou her od EA. Možná jste si řekli po prvním zhlédnutí Medalu, že vypadá a bude stejný jako Battlefield 3. Ovšem není to pravda, čtěte více.


Po prvním traileru a gameplayi nám mohlo Battlefield 3 a Medal of Honor: Warfighter přijít hodně hodně podobný. No jediné co mají společné jsou některé zbraně a engine (frostbite 2) říká výrobce. 

Hry jako Battlefield a Medal of Honor byly vždy rozlišené a bude tomu tak i nadále. Pokud chceme vidět opravdu rozdíl, koukněme se na singleplayer her. Battlefield je taková strategická, pomalá, no dá se říct vojenský simulator. Zatím co Medal of Honor můžeme přiřadit jako odpravdového konkurenta Call of Duty. Naběhnete, vystřílíte, zmáčknete tlačítko, střílíte, běháte a jednoduše můžeme říct, jde o rychlou akci na styl RAMBO!

EA: I když obě hry vyvíjíme ve stejnou dobu, tak se stejně zaměřujeme hlavně na tu co má vyjít dříve a už předem máme stanovené nějakteré bariery, co použít a co ne. Nikdy Battlefield nebude stejný jako Medal of Honor.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2058"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
19.07.2012 10:44:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one