Ronaldo definitivně mizí ze všech reklamních materiálů FIFA 19

Ronaldo kauza.jpg
Neděle - 17.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Pokud aktivně sledujete fotbal nebo Cristiana Ronalda, určitě Vám neunikla kauza, se kterou přišla modelka Kathryn Mayorg, kterou měl Ronaldo znásilnit před 10 lety. EA tak zahájilo kompletní výměnu hráče.
Reklamní materiály, obaly i úvodní obrazovky her FIFA 18 a FIFA 19 se mohli až dodnes pyšnit tváří Cristiana Ronalda. Jenže, koncem minulého roku se z ničeho nic objevila krásná modelka Kathryn Mayorg, která obvinila Ronalda ze znásilnění, to mělo proběhnou přibližně před deseti lety, kde se oba střetli na párty. Na té opravdu byli, mají několik fotografií, oba dokonce přiznali, že k sexuálnímu styku došlo, podle Ronalda však nikoliv o znásilnění, modelka hovoří o ničem jiném. Chce se jen proslavit nebo deset let přemýšlela, jak vymyslet co nejlepší příběh?

To už musejí zjistit policisté. 

Své slovo tomu ihned dala i vydavatelská společnost EA, která začátkem této kauzy odstranila Ronalda z obrázků FIFA 19 na oficiálním webu. Na obalech, reklamách i úvodní obrazovce však zůstal. Nyní ale došlo i na právě tyto věci. Ronalda obličej už neuvidíme, nahradila ho hned trojice hráčů, De Bruyne, Neymar a Dybala. EA dokonce vydalo fyzické obaly už s touto slavnou trojicí.

Za několik měsíců dojde k oznámení FIFA 20, kdo bude hlavní tváří? Ronaldo zcela určitě ne.
new cover FIFA.jpg17.02.2019 17:15:38
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one