Rockstar zítra spustí Grand Theft Auto Online

gta1.png
Dnes z Rockstar Games přišla skvělá zpráva. Zítra se prý dočkáme spuštění giganta GTA V: Online. Co všechno budeme moct dělat multiplayerové části Los Santos? Čtěte v článku. Máme všechny důležité informace.


Už 17.9. 2013 vyšlo Grand Theft Auto: V. To už jistě máte projeté a čekáte, jak dopadne Online verze tohodle giganta. Grand Theft Auto: Online začne už 1.10. 2013. Čekat můžeme na problémy se servery, které nejspíše budou neustále přeplněny a budou padat. 

K dispozici bude hned několik různých módů. Ještě než se k nim dostaneme - na serveru bude moct být maximálně 16 hráčů. Je to málo? Nebojte, až se GTA Online pořádně rozjede a bude bez problému, chce to Rockstar rozšířit, počítejme například maximálně s 32 až 64 hráči na serveru.

Jedna špatná zpráva? Ano. Hra bude obsahovat mikrotransakce. Co vlastně budeme moct dělat v otevřeném světě? Je toho opravdu dost, pojďme si to shrnout.

Grand Theft Auto: Online

  • K dispozici budou mise jak pro jednoho hráče, tak pro bandu lidí
  • Závody v horách, ve městě, po dálnici nebo na lodích a skůtrech
  • Tvorba vlastního panáka, auto i zbraně
  • Zápasit můžete i v tenisu, golfu, jízdě na kole a dalších aktivitách

Teď k mikrotransakcím. Rockstar potvrdil, že budou, jsou ale vytvořeny a udělány tak, aby nikdo neměl žádnou výhodu, jako například GOLD účet nebo nějaký bonus. Je to spíše urychlení levelů pro postavu, R* se obhajuje tím, že je to spíše pro lidi, kteří nemají tolik času.
.
 comments powered by Disqus
30.09.2013 23:28:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one