Rockstar potvrzuje pohled první osoby v GTA: V

GTA5.png
Možná si pamatujete, jak jsme veřejně před několika měsíci spekulovali o tom, že Rockstar plánuje s Grand Theft Auto: V změnu z pohledu i jiné kamery. Podle všeho hráči na PlayStation 4, Xbox One a PC dostanou možnost přepnout si pohled na první osobu. Teď je to oficiálně potvrzené.
Není to ale zdaleka všechno. Rockstar dnes potvrdil, že next-genová verze vyjde na PlayStation 4 i Xbox One v krásných 1080p na 30FPS. Znamená to úžasný filmový zážitek. PC verze na tom ale bude mnohem lépe. Bude podporovat úžasných 4K rozlišení, což si majitelé velkých monitorů budou libovat. 

Jinak Rockstar také rychle upozornil, že pohled z první osoby nebude uzamčen, prý si kdykoliv budem moct přepnout pohled na FPS, tak TPS a to i klidně při jízdě v autě nebo letadle. Díky novému pohledu první osoby museli tvůrci udělat také nové animace, je jich přes 3000 nových. Next-gen verze přijde ale i s dalšími novinkami. Například rádia budou hrát až o 150 písniček více.

Někteří novináři měli také šanci si next-gen GTA V zahrát a jejich názor? "PC verze vypadá famózně, PS3 a X360 verze vypadají jak jejich ranné alpha verze". je se teda každopádně na co těšit. 

Níže už video natočené z pohledu první osoby.
Grand Theft Auto: V vychází 18.11. 2014 pro PS4 a XONE. PC verze v Lednu 2015.04.11.2014 21:23:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one