Respawn: "LucasFilm chtěli Star Wars střílečku, my udělali Fallen Order"

Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Novinka  Sobota - 11.1. 2020
Respawn studio už nějakou dobu spolupracovalo s EA, tehdy na dvoudílném Titanfallu, EA pak nahodilo nabídku na odkup, s čímž Respawn souhlasilo. Na řadu přišla první hra pod křídly EA. Připravilo se několik konceptů (mluví se až o 12 různých). Nakonec to po velkém přemlouvání studia EA vyhrála adventura pro jednoho hráče bez multiplayerového zaměření a bez mirkotransakcí a lootboxů.

Respawn dostalo s vývojem zelenou, jenže, v tu chvíli se objevil LucasFilm, mateřská produkční společnost patřící pod Disney a nastal velký problém. LucasFilm dohlíží na značku Star Wars a tak jejich požadavkem bylo, aby Respawn připravil střílečku. 

Pokud by to tak bylo, vývoj by se zpozdil o další možná roky, Respawn měl totiž spousty práce za sebou a byl na ni hrdý, spojení hádanek, síly Jedi a nebo hardcore režimu bylo to jediné, na čem v tu chvíli velký tým pracoval a počítal stím. LucasFilm to nakonec povolilo, název "Jedi" se velmi chrání, takový se nakonec objevil i v samotném názvu hry. Star Wars Jedi: Fallen Order vyšlo na konci roku 2019 a v naší anketě skončila na zaslouženém 3. místě. Jde o nejrychleji prodávající se Star Wars hru vůbec.
11.01.2020 23:51:19
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one