Rekapitulace: League of Legends slaví 10. narozeniny

LoL 10 years.jpg
Čtvrtek - 17.10. 2019          Jakub Hergesell

Stále velmi oblíbená multiplayerová online battle arénová hra League of Legends už za pár dnů oslaví 10. narozeniny. Původně hra inspirovaná módem pro Warcraft 3 se chytla víc, než tvůrci očekávali.
Přesně 29.10. 2019 Riot Games spustilo servery MOBA hry League of Legends. Původně hra inspirovaná módem Defense of the Ancients z Warcraft 3 se celosvětově chytla a do dnes patří mezi nejhranější hry na světě. Riot právě oslavuje 10. výročí, jak? No přece nejrůznějším oznámením her. Pojďme se na to podívat detailněji.

League of Runnetera


Datum vydání: TBA / Platformy: PC, Android, iOS
Běhěm oficiálního live-streamu byla oznámena karetní hra ze světa League of Legends. Těšit se máme na originální souboje, známé postavy, ale i úplně nové. Pokud chcete být mezi prvnímu, kdo si hru otestují, navštivte oficiální stránky hry.
LoR.jpg

Project A


Datum vydání: 2020 / Platformy: PC
Mezi další oznámené hry patří FPS projekt, podle některých mix Counter Strike a Overwatch. Taktická FPS hra s prozatím pracovním názvem Project A by měla vyjít v průběhu roku 2020 na PC. O hře moc neprozradili, každopádně se jich jistě brzy dočkáme. Na jediný záběr ze hry se mrkněte níže.

League of Legends: Wild Rift


Datum vydání: Konec 2020 / Platformy: Konzole, iOS, Android
League of Legends se konečně podívá i na konzole a mobilní zařízení. Konec všem kopiím, která se na Google Play a App Store objevily? Wild Rift má být od základu vytvořeno právě na tyto platformy. Hráči s Androidem se můžou jako první registrovat do BETA testu.

Project L


Datum vydání: TBA / Platformy: PC
Riot Games oznámilo také "Project L", i zde jde samozřejmě o pracovní název, podle live-streamu by mělo jít o bojovku ze světa League of Legends. Více se snad dozvíme v roce 2020. Jistá je snad jen platforma PC.

Project F


Datum vydání: TBA / Platformy: PC?
I Poject F je pouze pracovní název, podle všech indícií ale má jít o "diablovku" též ze světa League of Legends. Zdá se, že Riot Games plánuje z LoLka udělat obrovskou značku, kterou uvidíme na každém rohu, ale proč ne?17.10.2019 08:40:46
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one