Red Dead Redemption 2 z pohledu FPS i TPS

Red Dead.jpg
Pátek - 21.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Vydání westernovky Red Dead Redemption 2 se pomalu blíží a Rockstar Games začínají lákat na další parádní věcičky ze hry. Tentokrát jsme se dozvěděli něco o přepínání mezi pohledy FPS a TPS.
Rockstar Games nepřestává zásobovat skvělými zprávami. Právě jsme se dozvěděli, že si v #Red Dead Redemption 2 budeme moct kdykoliv přepnout pohled první a třetí osoby stejně, jako tomu později po vydání bylo i u GTA V. Naštěstí se této možnosti dočkáme u RDR 2 hned od začátku.

Dočkali jsme se i dalších zajímavostí, jako například, že bude velmi důležité, jaké nosíte oblečení ve hře. Pokud totiž bude zima a vy budete putovat v tričku, jste nahraní, vaše postava bude mrznout a začne ztrácet sílu a výdrž. To samé v případě častého přejídání, pokud s Vaší postavou budete jíst často, bude tloustnout (viz San Andreas). Další právě objevenou novinkou je možnost ochočení si psa, to však pro nás nic neznamená, pes nám v ničem nepomůže ani za námi nepůjde - bude si nás však pamatovat a s příští návštěvou již na nás nebude štěkat.

Red Dead Redemption 2 vychází 26.10. 2018 na PS4 a XONE.21.09.2018 09:43:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one