Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

RECENZE: Dark Shadows: Army of Evil

dark.png
Každý rok vyjde tucet her co nestojí za zmínku, jednu jsem osobně zkusil a opravdu za zmínku nestojí. Recenze na Dark Shadows: Army of Evil v celém článku...


» Dark Shadows: Army of Evil . Recenzi napsalLukáš Foltín

Tak hned ze začátku si vezměte First Person RPG, které je graficky nahoře asi jako Lara Croft ještě na prvním PlayStationu, protože teprve pak si budete moci představit tuto hru. Ne že by na grafice záleželo, ale dámy a pánové, na takový fujtajbl je potřeba 4 jádro! Dokonce čtyři jádra dnes nemá celkem dost lidí, takže o optimalizaci se bavit nemusíme. Po šesti klepnutí na ikonu se hra konečně rozjela (ano překvapivě 3x) a vykouklo na mě něco hrozného, kam se na to hrabe například tento obrázek.  

"Ne děkuji / Nemám zájem - to bylo tlačítko na které jsem klepnul na Steam Greenlight."
.
ds1.jpg
Po zapnutí se opravdu hra objevila, tedy ještě před tím dost propracované video a menu, které bylo uděláno pěkně, ale když člověk najel do nastavení a chtěl si nastavit grafické rozlišení, tak byl ztracen stejně jako Jeníček a Mařenka. Jenže sladká odměna nás nečeká, jelikož po vstupu do hry se objevíte před jakýmsi princem se, kterým jste dojeli do jakési pevnosti, kde kdosi zabil vaše kamarády a vy si musíte najít jakýsi meč a posekat jakýmsi zrůdám hlavy (žádnej meč jsem nenašel). Ne že bych mé nepřátele neviděl, ale jaksi jsem nerozpoznal co to je zač, dejme tomu že kříženec vlkodlaka a Patrika Vrbovského = nic pěkného na první pohled, což ale nevadí, hlavně že to dělá dobrou muziku.

No když už jsem u toho, tak zvuková stránka hry je dobrá, ale radši bych 48 hodin vkuse poslouchal Skrillexe než děsivé zvuky z "Temných stínů", které byli o dost lepší jak v Amnesii a tak se člověk opravdu bál (nejen grafiky).
.
ds2.jpg
"Radši být závislák na piku než tohle hrát znovu."

Bohužel příběh nemohu soudit, jelikož tak veliký koule na to abych hru dohrál nemám, takže jsem je radši schoval a hru vypnul. Ještě před vypnutím jsem vytípal dva screenshoty a důstojně se rozloučil (co nejrychlejší odinstalace). Při stahování hry jsem osobně nic nečekal a vlastně jsem si jí stáhl jen tak z hecu, takže žádné očekávání nepřineslo nic = jsem spokojen. Jen nechápu jak za tohle by někdo mohl chtít peníze.
.
odd.png
Hodnocení:

2 / 10
Konečný verdikt: Shrnou ten nepopsatelný zážitek? Dobře.. Nechci se chovat jak hajzl, ale toho vydávat do světa je nebezpečné a ohrožovat takto lidi tím, že šance na oslepnutí je téměř 80% je dosti troufalé. Trapné animace, grafika, souboje, příběh (nepochybuji o tom) a malý počet zbraní ze hry dělají to co jsem ještě nehrál. Opravdu jsem nehrál ještě nic horšího.
23.12.2012 15:29:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one