Rainbow Six: Siege by mohlo být časem free-to-play

Rainbow Six Siege.jpg
Článek  Čtvrtek - 26.2. 2020
1. prosince 2015 vyšlo očekávané, přesto v tu dobu nedoceněné Rainbow Six: Siege. eSport a popularita hry dorazila až za pár let, dost přispěly také free-trial víkendovky, které hře přinesly několik nových miliónů hráčů. Aktuálně jde o jednu z nejpopulárnějších multiplayerových FPS stříleček se slušnou esport scénou. V plánu je už potvrzená next-gen verze, o kterou by se Ubisoft měl starat dalších několik let - než přijde inovativní nástupce. 

Na toho si ale ještě počkáme, hra by časem mohla být ještě populárnější. Šéf vývoje Leroy Athanassoff oficiálně potvrdil, že je tu možnost přechodu na free-to-play, což si tvůrci také přejí. Takové rozhodnutí je ale na dlouhý proces, s takovou změnou musí souhlasit spousty lidí a upravit by se musela i samotná hra.

V první řadě chtějí vyřešit "smurfing", to je situce, kdy si zkušení hráči vytvářejí nové účty a začátečníky doslova drtí - tím samozřejmě vybírají skiny, rychle levelují a zároveň kazí hru ostatním. Pokud Rainbow Six: Siege opravdu přejde na model free-to-play, uběhne spousty času, určitě to nebude hned.
25.02.2020 20:37:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one