PS5 na nových fotografiích + oficiální zpráva o tom, proč je konzole tak velká

Článek  Čtvrtek - 18.6. 2020
Věřím, že většina z Vás, ať už přímo ve čtvrtek nebo v našem Přehledu viděla oficiální odhalení konzole PlayStation 5. Její vzhled byl opravdu překvapivý a všechny, včetně nás zaskočil. Nicméně příjemná změna. Něco takového se dalo čekat vzhledem k novému designu ovladače DualSense. Nicméně, během odhalení konzole jsme mohli vidět pouze předek konzole, jak přesně vypadá bok jsme se dozvěděli až nyní, díky fotografiím z Amazonu. Vidět můžete níže, nebo zde až v 8K rozlišení. Vidět můžete jak klasickou verzi, tak i tu Digitalní bez mechaniky Blu-Ray.
ps5 horizont.jpg
Po pár dnech od prezentace se začaly objevovat náznaky toho, že by PlayStation 5 mohla být sakra velkou mašinou. V porovnání s PlayStation 4 nebo očekávaným XBOX Series X jde o opravdu velký stroj, vlastně se podobá až PC bedně. Má to svůj důvod.

Víceprezident PlayStationu Matt MacLaurin oficiálně vysvětlil, proč tak velká bedna. "PS5 je takový superpočítač, který potřebuje vzhledem k hardwaru dostatek místa k chlazení." To je samozřejmě pravda, vždyť si vzpomeňte na ty šíleně přehřáté PlayStation 4.
    Autor  Jakub Hergesell                                                             

  Tagy  PlayStation 5
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
PS5.jpg
18.06.2020 00:10:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one