První záběry z Nintendo Switch byly z kradené konzole

Nintendo Switch.png
Před pár dny se na internetu objevily vůbec první záběry unboxing konzole Nintendo Switch, která vychází až začátkem příštího měsíce. Nejdříve to vypadalo tak, že se novináři dostali k prvním kusům, jak se ale ukázalo, šlo o kradenou konzoli, což už vyšetřuje také soud.
Ještě před víkendem se na internet dostaly záběry, které do té doby nikdo neviděl. Vůbec první unboxing prozradil hned několik tajných detailů. Ne jen, že jsme mohli vidět co ukrývá krabice, dozvěděli jsme se také, kolik si konzole ukousne GB (operační systém), bylo to celých 6 GB, z celkových, nabízených 32 GB v základu nám tedy zbyde pouze směšných 26 GB na hry, což je v dnešní době opravdu téměř nepoužitelné.

Teď už ale k hlavní zprávě, nikdo z lidí, kteří video viděli asi nepomysleli na to, kde sakra ten týpek přišel ke konzoli #Switch, když jde do prodeje až 3.3. 2017. Nintendo v tom má jasno, šlo o kradený kus, ke kterému se člověk dostal přímo z pobočky Nintenda, údajně už jej stíhá policie a poputuje před soud. Video tohoto autora bylo po několika hodinách smazáno. 20.02.2017 09:50:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one