První větší informace o Mad Max a jeho otevřeném světě

m1.png
O hře Mad Max od tvůrců Just Cause 2 jsme toho do dnes moc nevěděli. Ted už konečně máme něco málo o herním otevřeném světě, o úpravách auta, o hledání a jak vlastně svět bude velký? To všechno víme, čtěte již nyní .


Když se řekne #Mad Max, možná si všichni vzpomenete na několik filmů Mad Max. Všechno se tam odehrávalo ve velkém prostředí, nejdůležitější kapalinou byly pohonné hmoty a perfektně jezdící auto. Bez auta jste byli dost v háji, všechno je totiž míle daleko, naštěstí svět velkostí #Far Cry 3 není zalesněný, ale jen prach a skály, takže vidíte na několik mil některé důležité lokace.

Svět prý bude jako z lega. Dočkáme se velkých destrukcí a budem moct si stavit auto podle svého. Celkově budem moct dělat tolik věcí, co v #Grand Theft Auto: San Andreas. Budete si dokonce moct vybrat, zda být zločinec nebo ten na dobré straně. Všechna rozhodnutí v úkolech budou na Vás.

Vývojáři slibují opravdový next-gen titul. Titul Vám samozřejmě nenabídne možnosti, jako unést letadlo a tyhle možnosti, které se do hry nehodí, nabídne ale velký důraz na auta, fyziku a boje. Tvůrci prozradili ale i více, využít budeme moci bullet-time počas jízdy, takže pokud za Vámi pojede hned několik aut, můžete jej využít a prostřílet jim pneumatiky nebo nádrž.

Ve světě bude velmi málo munice, takže hlavní věc je šetřit kulky na něco opravdu důležitého. Tady hned navážeme na destrukci. U stanic s nepřáteli, kteří neustále někam vyjíždí jsou hlídací věže, ty lze sestřelit tak, že se doslova sesypou. To ale už všichni budou vědět, že se něco děje. Využít prý budete moct stealth, projít táborem tak, aby nikdo nic nevěděl, můžete i zabíjet ze zadu a potichu.

Úprav pro auto bude hoooodně, prý každá z nich bude mít vliv na funkčnost auta.

#Mad Max někdy v roce 2014.

Tady první gameplay trailercomments powered by Disqus
02.09.2013 10:59:39
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one