První uniklé info o Resident Evil 8?

Resident Evil 8.jpg
Pátek - 1.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Poslední týdny si svůj zájem hráčů zaslouženě vybralo studio Capcom, které nedavno vydalo remake Resident Evil 2. Poslední dny se mluví o remaku Resident Evil 3 a pozor, nyní už i o Resident Evil 8.
Resident Evil 2 v remaku vyšel teprve nedavno a už se začíná mluvit o tom, že by Capcom možná udělal remake Resident Evil 3: Nemesis. O tom ale žádné další informace nemáme. 

Každopádně, nyní se na internetu objevila zpráva od insidera (Evil VR), která údajně prozradila první informace o možném Resident Evil 8, který rozhodně jednou bude, o tom nemusíme pochybovat, každopádně, otázkou nyní je, na kolik jsou tyto zprávy pravdivé. 

Resident Evil 8 by měl opustit pohled první osoby a vrátit se ke klasice. Osmička by se měla silně inspirovat koceptem Resident Evil 4 (Hookman version). Podívat bychom se měli na temný, izolovaný ostrov. Na tom najdeme jak realné postavy, tak bludy, bude na nás rozeznat, co je a není realné. 

Další informace už nepatřily k RE8, ale k dalším remakům, které Capcom údajně, krom RE3 neplánuje.Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2878"
01.02.2019 12:14:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one