První informace o We Happy Few

We happy few.jpg
Před týdnem jsme Vám představovali novou adventuru od tvůrců Contrast. K video ukázce ze hry ale nebylo dostatečné info a tak jsme až do dnes nevěděli, co si vlastně o hře myslet. Tvůrci se ale trošku rozpovídali a tak už víme základní informace, které znějí celkem zajímavě.
Ve We Happy Few se podíváme do podivného Londýna, kde choděj ještě více podivní lidé. Všichni Vás jen tak pozorují a mají zase ty divné úsměvy, jenže občas se na Vás vrhnout a ubijou Vás, proč? Dělá to droga, která se jmenuje Joy, ve městě ji musíte brát, protože funguje velmi pozitivně, není ve městě nepořádek a všichni jsou šťastní, tedy až na chvíli, kdy potkají někoho, kdo ji nebere, což jsme my.

Ve hře se tedy musíme vyhýbat co nejvíce zdrogovaným Londýňanůn a cesty povedou například i přes baráky, což jsme mohli vidět v oznamovacím videu. Zdrhnutím do baráku ale pořád ještě nemáme vyhráno, některé jsou plné pastí

Občas ale narazíme na situaci, kde si budem potřebovat vyrobit zbraň, k tomu pomůže crafting, který bude nutno využívat a jednou za čas si sami budeme muset vzít tu zázračnou drogu Joy, to aby jsme mohli projít velkými davy lidí. A jak že hra končí? Jste na ostrově, z kterého se musíte dostat, už teď tedy víme, jak hra končí, každopádně se prý tvůrci snaží udělat velkou hru plnou možností.
We Happy Few zatím nemá datum vydání
11.03.2015 13:19:42
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one