První informace o survivalu Icarus od tvůrce DAYZ

Článek  Pátek - 19.6. 2020
Oznámení nové hry od Deana Halla, který novinku Icarus připravuje se svým studiem RocketWerkz bylo takové, dost zvláštní a kontroverzní především z pohledu hráčů. Traileru se nejdříve tvářil jako velké vesmírné sci-fi, kde jsme si nemohli nevšimnout moderních skafandrů nebo tech hraček a nejrůznějších vymožeností. Zhruba v polovině traileru však postavy vytáhli nástroje, které sahají do středověku. Na to se můžete podívat níže.

Chvílí, prosím, zapomeňme na tento úlet a pojďme se společně podívat, co to vlastně ta nová free-to-play hra Icarus vlastně je. Pokud jste čekali něco podobného, jako je DAYZ (Deana Halla úspěšný mód + standalone verze), tak vás zklamem. Hra se podobá snad jen tím, že je v otevřeném světě. 

Icarus je časově omezený, na začátečnickém levelu Vás hra pošle na planetu, kde strávíte několik minut, první, na co si musíme dát pozor je, kolik máme času, nebo-li kyslíku. Po dobu času na planetě Icarus musíme vytěžit co nejvíce materiálů, nasbírat jídlo a pití nebo vycraftit nové věci, ty ale tvůrci doporučují vytvářet až ve vesmíru, tam je dostatek času a více možností pro vytvoření lepších věcí.

Postupem času se všichni budeme zlepšovat a od hry dostávat delší mise, tzn. Pokud s hrou teprve začínáme, strávíme na planetě například dvacet minut, na vyšších levelech pak klidně i až 50 hodin! Každopádně nesmíme zemřít, to lze hned několika způsoby, dobrou zprávou však je, že Vás kamarád nebo další hráči mohou zvednout a zachránit Vás. Průser ale přichází v momentě, kdy jste kvůli kyslíku nestihli odpustit planetu, tím končíte, vaše vybavení ztrácíte a jdete od začátku (podobný systém jako v Hunt: Showdown). 
    Autor  Jakub Hergesell                                                             

  Tagy  Icarus
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
Icarus.jpg
20.06.2020 07:32:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one