Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

První gameplay záběry z Project Resistance

Project Resistance.jpg
Čtvrtek - 12.9. 2019            Jakub Hergesell

Capcom na Tokyo Game Show 2019 plánoval představit nový "Resident Evil". Ukázal však asymetricky multiplayerový titul Project Resistance. Ve článku první informace a gameplay záběry.
Capcom už několik týdnů lákal na představení Project Resistance, coby spin-offu Resident Evilu. Titul potěší především multiplayerové hráče, Project Resistance je totiž asymetrickou hrou pro více hráčů, kde se postaví 4 vs. 1. Zatím co čtyři online hráči se budou pokoušet dostat se z dané lokality, boss pojmenovaný jako Mastermind se Vám tom pokusí překazit hned několika možnostmi. Může na Vás vypustit klasické zombíky, lepší nepřátele nebo nakonec samotného sebe, který má samozřejmě nejvíce hp i dmg.

Project Resistance běží na RE Engine a vyvíjí se pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Každopádně, velmi nás překvapila poslední zpráva, kterou studio NeoBards Entertainment dodalo v závěru. Hra prozatím nemá blízko k vydání a pokud se v testech neosvědčí, nikdy nevyjde. Jde zkrátka o opravdový "projekt". Pokud se chcete zúčastnit prvních testů v uzavřené BETĚ, zkuste štěstí na oficiálních stránkách - ta však bude k dispozici pouze pro konzolisty. 12.09.2019 10:24:57
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one