Přibližný datum vydání Diablo 4 a o tom, jak mohlo být z pohledu třetí osoby

Pondělí - 4.11. 2019          Jakub Hergesell

O pokračování série Diablo se mluví už několik posledních let. Slyšet jsme mohli nejrůznější spekulace třeba o tom, jak Diablo 4 bude v otevřeném světě nebo z pohledu třetí osoby. Co vše je a není pravda?
Blizzard před několika málo dny úspěšně ukončil dlouho očekávaný BlizzCon 2019. Mimo jiné došlo konečně na oznámení Diablo 4. Ještě před několika týdny a dokonce roky se hodně spekulovalo. Objevovaly se zprávy o tom, kdy Diablo vyjde, o tom, že bude v otevřeném světě nebo že by se hra měla přeorientovat na kameru třetí osoby.

Dvě důležité informace prozradil sám Blizzard. Raný vývoj Diablo 4 byl opravdu takový, že tvůrci testovali pohled ze třetí osoby. Hra prý vypadala podobně jako God of War nebo Dark Souls. Tvůrci se vyjádřily také k nepravdivé informaci a to datu vydání. Spousty českých, ale i zahraničních webů přišly se zprávou, že Diablo 4 vyjde už v roce 2020. Tak se ale určitě nestane.

Blizzard oficiálně oznámil, že pokud Diablo 4 vyjde v roce 2021, bude to velké překvapení. Počítat tak máme s rokem 2022 a více.Diablo 4.jpg
04.11.2019 19:59:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one