Prey for the Gods to zkouší přes KickStarter

Prey of the Gods.png
No Matter Studios oznámili v Říjnu minulého roku zajímavou akční adventuru Prey for the Gogs. Po dlouhých měsících se konečně objevila nějaká zmíňka o této hře, vývojáři hledají podporu prostřednictvím KickStarteru, žádají 300.000$, za pár dní nasbírali už 175.500$.
Promrzlý a pomalu umírající ostrov, to je svět, kde se náš hrdina bude pohybovat. Naším hlavním úkolem bude zabít všechny Bohy (jsou to bossové). Hra se pravděpodobně trochu inspirovala posledními díly Tomb Raider, i zde totiž půjde o přežití a cestou najdete zajímavé věci - musíte prohledávat okolí. To samé je v případě záhadných chrámů. 

#Prey of the Gods bohužel nenabídne otevřený svět, za to tvůrci plánují vytvořit dynamicky měnící se svět s nočním a dením cyklem, to samé s počasím. Sami tvůrci na svých stránkách přiznávají, že se inspirovali například hrami jako Deus Ex, DAYZ nebo Shadow of the Colossus. 

Nyní to No Matter studios zkoušejí přes KickStarter a zatím se jim více než daří. Po lidech žádají 300.000$, za pouhých 5 dnů nasbírali už přes 175.000$.12.07.2016 10:10:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one