Prey 2 bylo oficiálně zrušeno, přečtěte si jeho historii

prey 2.jpg
Máme pro Vás velmi špatnou zprávu, Head Studios právě oznámili, že práce na Prey 2 oficiálně skončila. Možná to bohužel většina z nás tušila už dávno. Prey 2 je (měla být) sci-fi střílečka v otevřeném světě, v článku najdete vše, co jsme se za poslední roky o hře dozvěděli.
Za posledních několik měsíců jsme opět o hře neslyšeli ani slovo. Přesto, že byla velká šance, aby hra vyšla. Níže už můžete vidět, co jsme Vám o hře poslední roky psali.

26.2. 2013 - Prey 2 stále žije....
Ještě v tyto chvíle to vypadalo, že Prey 2 opravdu vyjde. Jenže už v tu dobu tvůrci psali podivné zprávy o "pauze", kterou hře dávají a to není nikdy dobrá zpráva. Ovšem v ten samý den, kdy jsme článek psali vyšlo oficiální logo Prey 2, takže tu velká šance opět byla. Celou zprávu čtěte zde ».


6.5. 2013 - Prey 2 v databázy Steamu....
Hra se dokonce dostala do databáze Steamu, kde jsou samozřejmě pouze hry, které mají opravdu vyjít a počítá se snimi. Společně sním se totiž prozradil i Homefront 2, který ale jak to vypadá normálně vyjde, Crytek jej oznámil před několika měsíci. I v tuto dobu se mluvilo o údajném zrušení, nic ale oficiálně, vše ve spekulacích. Přesto hra byla označena na Steamu jako "pracuje se na ní". Celou zprávu čtěte zde ».


1.6. 2013 - Na Prey 2 možná pracují tvůrci Dishonored....
O měsíc později vyšla překvapující zpráva, na Prey 2 nejspíše začali pracovat tvůrci velmi dobrého titulu Dishonored, který si odnesl krásné známky z recenzí. Jenže to znamenalo i restart hry a vše aby se dělalo od začátku. Podle oficiálních informací se hlavní tvůrci a majitelé značky tvorby vzdali a nebyl nikdo, kdo by Prey 2 dodělal, všichni od toho dávali ruce pryč, proč? Zde ale přišla také velmi dobrá zpráva, kde se ujišťovalo, že hra rozhodně vyjde! Dokonce se mluvili ještě o roku 2014, což bylo dost zvláštní, když vlastně neměli ještě vůbec nic hotové. Celou zprávu čtěte zde ».


3.8. 2013 - Unikají screeny z Prey 2....
Po dlouhých měsících přišla konečně dobrá zpráva, ze hry unikly screeny, které nevypadaly vůbec špatně. Podle obrázků to vypadalo, že nejde o náhodné screeny z lokalit, ale minimálně o hratelné vývojářské demo. Obrázky sledujte zde ».


Vše po posledním článku z roku 2013 vypadalo i docela realně, vše ale zarazil dnes jeden z hlavních tvůrců, který potvrdil pro PCGamer, že hra byla oficiálně zrušena. Prý se na hře pracovalo, ale výsledky neodpovídali nárokům a požadavkům, s hrou zkrátka nikdo nebyl spokojený. Proto se teď Prey 2 hodilo k ledu, ovšem nevylučuje se, že se k značce ještě někdy nevrátí. Bohužel je ta šance ale maličká.

Níže už můžete vidět alespoň nějaké Trailery, které se pro hru stačily vydat.31.10.2014 07:56:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one