Prey 2 by prý byla jedna "z nejlépe vypadajícíh her"

prey 2.jpg
Prey 2 zkrátka nemělo štěstí. Bylo oznámeno v roce 2011 prostřednictvím naprosto parádního traileru, na který do dnes kouká tisíce lidí. Pokračovat jsme měli za role hlavní postavy z prvního dílu, který vyšel před mnoha mnoha lety. V článku si můžete přečíst info, které o hře říkají lidé, kteří na hře pracovali.
Byli jsme nájemným vrahem, což můžete vidět v jediném traileru pro hru. Po velké havárii letadla jsme přežili a snažili se čistit futuristký svět. To se ale bohužel nepodařilo, Prey 2 bylo před několika měsíci oficiálně zrušeno. Prý došlo k velkým neshodám Bethesdy, což je vydavatelství a výrobce Human Head studia.

Teď se ale od jednoho z tvůrců dočítáme nové informace i například ohledně vývoje. Na Prey 2 se prý přestalo pracovat už v roce 2011, přičemž se na samotné hře pracovalo 2 roky, začátek vývoje byl tedy od roku 2009. Přitom v roce 2011 přišlo oznámení. Hra byla dokonce v takovém stádiu, že pomalu přecházeli do ALPHA vývojářské verze, byla to tedy již hratelné verze. Vývojář z Human Head studia se dušuje, že v tu dobu bylo Prey 2 jednou z nejlépe vypadající hrou na současné konzole ( v tu dobu PlayStation 3 a Xbox 360). 

Ředitele vývoje Prey 2 z Human Head prý strašně mrzí, že se Prey 2 nikdy nedočkáme, "byli by jsme nadšení stejně, jako je on a celý zbytek studia). Prey 2 je jednou z nejvíce spekulovaných her za poslední roky, celou historii si můžete přečíst zde.08.04.2015 07:34:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one