PREVIEW: Call of Duty: Ghosts

cod.png
Podle officiálních slov se dočkáme zcela nového Call of Duty než tomu bylo doposud. Pojďte si společně s námi přečíst vše, co zatím o novém Call of Duty: Ghosts víme. Máme pro Vás 2 trailery, prvních 6 screenů ze hry a několik velmi zajímavých informací o novém Enginu!


Engine:

Nové Call of Duty: Ghosts poběží na novém nejpomenovaném enginu. Jmenujme jej například next-gen. Změnu enginu vyžadoval už snad každý anižby rozeznal nějaké změny, ovšem to nevadí. Nový engine byl potvrzen a očekávat můžeme vyklánění se do stran, to možná využijete při singlu, multiplayer je dost rychlý. 

Co se týče grafické stránky, mělo by se snad vše posunout kupředu. Nebude to žádný Crysis grafická podoba, jen trošku pozměněna, asi jako když se předělávají hry do HD verze. Obličeje, ruce, uniformy, textury a další by měly být rozhodně mnohokrát detailnější. Změnit se má osvětlení map a další. Ruce a obličeje jsou během války dost poškozeny, i tyto detaily budou na vyšší urovni. Nově podle traileru přibyde pes, zdali bude součástí "výzbroje" a budeme jej moct použít i v multiplayeru na nějakým vyšším levelu se neví. Psi mají v uchu tetované čísla.

Více informací již brzy....
1.jpg
2.jpg
Příběh duchů:

Vše se bude odehrávat v brzké budoucnosti. To jest něco mězi 10. - 15. lety od teď. Na hře bude pracovat tým, který vlastně stvořil Modern Warfare serii. První dva díly určitě stály za to a tak doufejme a věřme další nové značce Ghosts. Aby toho nebylo málo, k týmu se připojil Stephen Graham, který napsal velmi populární film s několika oceněními - Traffic. I zde samozřejmě půjde o konflikt mezi zěměmi. Samozřejmě v hlavní roli bude americká armáda, proti komu zatím nevíme. Ovšem přesně jak jsme v redakci spite.cz spekulovali, skupina Ghosts bude tým speciálně a velmi dobře vycvičených vojáků. 

Více informací již brzy....
3.jpg
4.jpg
Tady už první trailer pro Call of Duty: Ghosts
Více informací o hře se dozvíme nejspíše až za pár dní na nejočekávanější akci roku - E3 2013. Všechny informace aktualizujeme do tohoto preview článku.
.
22.05.2013 12:51:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one