Prestižní zahraniční magazín prozradil spousty zajímavostí o Assassin's Creed: Origins

ac.jpg
Ubisoft se stále nemá k oznámení dalšího dílu Assassin's Creed s podtitulem Origins, o kterém slyšíme každou chvíli něco nového. A zatím se to všechno zdá pravdivé. Na internet se dostaly informace, které poskytl prestižní herní magazín Game Informer, bohužel je poskytl dříve, než měl.
Dnes je nějaký den úniků nebo co se to děje? Aha, vždyť je klasické období těsně před zahájením E3 2017 a to přináší právě spousty úniků z těch nejočelkávanějších her. Jednou z nich je bezesporu letošní #Assassin's Creed: Origins, který Ubisoft stále neoznámil. O hře víme prakticky všechno možné, viděli jsme obrázky, známe pár detailů, k rozhořčení Ubisoftu však nyní dopomohl také zahraniční a asi nejprestižnější herní magazín Game Informer, který vydal své poslední časopisové dříve, než měl. To totiž obsahuje celý preview o hře včetně data vydání. 

Game Informer potvrdil, že se opravdu vydáme do Egypta a nový díl ponese jméno Origins, hlavním hrdinoi Ba Yek, který založí bratrstvo asasínů. Svět má být kompletně dynamický a pracuje se na něm déle, než na Unity, což je pěkných pár let vývoje a tudíž by měl být i kvalitní. Mezi první změny se dostala minimapa, na kterou jsme zvyklí, nahradí ji kompas, který známe například ze Skyrimu, PUBG nebo Fallout. Novinkou je vylepšený engine, který nám dovolí lézt a šplhat prakticky na všechno, co uvidíme, těšit se můžeme také na oblíbené zkoumání hrobek. 

Svět nabídne více zvířat, než kdykoliv jindy a budou bojovat a lovit se mezi sebou stejně, jako v případě Far Cry série. Co se týče hlavního hrdiny, ten u sebe ponese klidně i dva různé luky, štít a kopí. Celkem překvapivě si šípy, které nás trefí do štítu můžeme vyndat a použít jako vlastní, čeká nás velý strom dovedbostí s RPG prvky. Co se týče postav ve světě, budou se chovat hodně realisticky, večer jdou spát, chodí nakupovat, do hospod nebo do práce. Nás čekají velké arény, kde můžeme bojovat na život a na smrt. 

Více se dozvíme už na E3 2017. Hra by měla vyjít 27.10. 2017.10.06.2017 21:13:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one