Přehled: To nejlepší z Gamescom 2015

gamesom.png
Před několika desítkami hodin skončilo Gamescom 2015, kde jsme mohli vidět spousty AAA her, pár oznámení nebo premiérové gameplaye z nejočekávanějších her. Top 6 podle redakce SPITE.cz si přečtěte v článku, a nezapomeňte hlasovat, jaká hra z těchto 6 byla podle Vás ta top.
1. MAFIA 3

PC / PS4 / XONE
Datum vydání: Podzim 2016
 
Nejvíce jsme se samozřejmě těšili na nějaké oznámení ačkové hry, s tou překvapivě přišlo 2K Games, kteří představili novou Mafii, vidět jsme mohli perfektní trailer, skvělé screny ve vysokém rozlišení a neposlední řadě také gameplay záběry hned o několika minutách. Renderovaný filmeček se světu líbil, screeny také, na gameplay už ale byly horší recenze, podle mnohých to vypadá, jako velká inspirace z GTA V. Více informací a celý článek o Mafia 3 v naší zprávě z Gamescomu 2015. Náš názor? Skvělý přechod do 60. - 70. let, kdy mafie ve světě byla ta nejbrutálnější a největší. Nový hrdina, možnosti, moc se těšíme a i když fyzika trošku opravdu připomíná GTA, nám se moc líbí, vždyť ve finále bylo GTA V tak perfektní!

2. Mad Max

PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 1.9. 2015
 
Mad Maxe asi už netřeba představovat. Umístili jsme jej na druhé místo, protože 20 minut, které tvůrci ukázali nás jasně přesvědčili, že zcela jistě by mohlo jít o jednu z nejlepších her letošního roku. Všechny slibované možnosti, které dlouhé měsíce tvůrci slibovali ve hře budou. Teď už čekáme jen na to, jakou velikosti mapy hra nabídne a jak dlouhý bude děj. 

3. Rise of the Tomb Raider

PC / PS4 / XONE / PS3 / X360
Datum vydání: Listopad 2015 (XONE / X360)
Datum vydání: Začátek roku 2016 (PC)
Datum vydání: Listopad 2016 (PS4 / PS3)

Lara Croft k nám dorazí na konzole od Microsoftu ještě letos, podíváme se do mromrzlých částí světa, ale i naopak do písčitých s největšími vedry. Jednou z takových lokalit je třeba Sýrie, která je jendou z nejbrutálněiších zemí světa, přesto ale na oko překrásných. Pokračování z roku 2013 vypadá rozhodně skvěle a věříme, že nezklame.

4. Quantum Break

XONE
Datum vydání: 2016
 
Quantum Break už tvůrci Alana Waka představili před několika roky, přesněji v roce 2013. Jde o psychologický thriller, kde hlavní zbraní je čas. Stím si budeme moc dost vyhrát. Podobné efekty jsme mohli vidět už před několika lety v hororu Alan Wake. Teď je tu ale něco většího, sci-fi Quantum Break vyjde bohužel pouze pro Xbox One, ale ta atmosféra, zvukové efekty a kvalita grafické stránky je parádní. Doporučujeme si nasadit sluchátka, dát zvuk na plno a video si nastavit na 1080p. Snad budete mít husí kůži stejně, jako my.

5. Homefront: The Revolution

PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 2016
 
O pokračování toho stále nějak moc nevíme, každopádně kolem hry bylo dost problémů, které se naštěstí několika investory spravily. Hra od poslední ukázky vypadá mnohem lépe, revoluce s tak svázaném a pozor, otevřeném světě bude velká a bude na nás a našich společnících. Nové záběry toho hodně prozradily a nás hra opravdu dost oslovila. Snad nezklame. 

6. Mirror's Edge: Catalyst

PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 21.2. 2016
 
Mirror's Edge už asi také nemusíme nijak zvlášť představovat. Tuhle povedenou parkourovku pozná nejspíše většina z nás. Nově však od minulého dílu, hra nabídne otevřený svět s mnoha možnostmi. Ještě pro Vás máme malou zajímavost. Ve hře si prý ani jednou nevystřelíme, přesto, že odzbrojíme desítky nepřátel od samopalů.

A jaká hra zaujala Vás? Napište do komentáře nebo hlasujte v námi vybraném seznamu z TOP 6 of Gamescom 2015. 

MAFIA 3 (69 | 61%)
Mad Max (14 | 12%)
Quantum Break (4 | 3%)10.08.2015 21:26:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one