Představujeme Vám survival hru Playerunknown's Battlegrounds

Battlegrounds.png
Jednou za čas se objeví opravdu zajímavá survival hra, která stojí alespoň za zmíňku. Dříve to bylo například standalonové DAYZ, později H1Z1. Dnes je to Playerunknown's Battlegrounds, které mixuje obě hry, běží na Unreal Engine 4 a prodává se jedna kopie za druhou.
Pamatujete na ten hodně povedený mód pro ARMU 2, jménem DAYZ, který nakonec dostal svou vlastní hru? Ta je však velkým zklamáním, #DAYZ si sice koupilo milióny lidí, většina je dnes ale naštvaná, přeci jen se tvůrci stále plácají v alpha verzi a už tomu budou dlouhé 4 roky a BETA stále v nedohlednu.

Hned po té přišlo #H1Z1, které překvapilo, přesto ve finále neoslnilo. Dnes se k nám dostala další survival hra, je jí #Playerunknown's Battlegrounds, která mixuje obě hry dohromady a zatím se těší obrovské oblibě. Už měsíce probíhala uzavřená beta verze, do které se dostali i čeští hráči, ti tvrdí, že jde o zatím nejlepší indie survival hru tohoto druhu. Na hře pracuje autor módu Battle Royal z DAYZ. Battlegrounds běží na Unreal Engine 4 a nabízí velkou škálu zbraní a jejich úprav. Stejně tak si můžete přepínat pohled z první a třetí osoby, nechybí ani možnost jízdy autem nebo craftění.

Tvůrci se nyní pochlubili, že hra vydělala za pár dní nádherných 275 miliónů Kč. Co se týče recenzí na Steamu, ty jsou většinou kladné.

Hra je v early access od 27.3. 2017 na Steamu za 30€. Cena se bude postupně zvyšovat.
2.jpg
5.jpg
3.jpg
6.jpg
7.jpg
4.jpg
1.jpg29.03.2017 23:26:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one