Představujeme Vám survival hru The Long Dark v otevřeném světě

the long dark.jpg
Zajímavě zpracovaná indie survival hra právě bez nějakého upozornění vstoupila do alpha verze na Steamu. Nám ihned padla do oka a tak proč o ní nenapsal nějaké informace, nepřidat video a několik málo obrázků. Podívejte na drsný život v The Long Dark.
Na hře pracuje hned několik významných tvůrců, kteří se podíleli například na Saints Row, Far Cry 3 nebo Mass Effect. Mají tedy dostatečné zkušenosti s otevřeným světem a tohle je jejich výtvor. The Long Dark nabídne velký otevřený svět se spoustou lokací, kde není vůbec problém zemřít, podmínky jsou opravdu drsné a je jen na Vás, jak se stím vypořádáte. Jde přímo o hardcore survival hru, kde významnou roli hraje počasí ale i zvěrstvo všude kolem Vás. Můžou roznášet nemoci, můžou Vás pokousat a vy začnete ztrácet krev. Jídlo si kolikrát také budete muset rozehřát, to samé vodu.

Velkou roli zde také hraje zajímavé grafické zpracování, nejde totiž o realistické textury, hra spíše vypadá jako #The Darkness 2. The Long Dark je zatím v alpha verzi, kterou si již nyní můžete zkusit zakoupením v Early Access na Steamu
1.jpg
6.jpg
2.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
4.jpg
3.jpg
The Long Dark vychází v roce 201523.09.2014 19:46:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one