Představujeme Vám survival hru Archaic

archian.jpg
Stejně jako se zombie hrami, tak se survival hrami se asi opravdu rozthl pytel. Další Indie studio oznámilo zatím dost zvláštní survival hru, kde se ocitnete mezi dinosaury přesto, že máme na sobě moderní vojenské uniformy. Podívejte na základní informace, video a obrázky ze hry.
Hru vyvíjí studio Silent Sheep Games, je to jejich vůbec první hra v historii. Skládá se ze dvou lidí. Jejich cíl byl vždy prý udělat skvělou hru a tou má být právě Archaic. Ve hře se ocitneme v lese, kde pobíhají dinosauři. 

Jalikož jde o survival hru, nebudu chybět vlastní vytváření úkrytů, které si můžete přibít jak jen sami chcete, nikoliv jako v jiných hrách, kam Vám ukazatel ukáže. Hra samozřejmě nabídne také crafting, ten využijete především ze stromů, pokácet jde naprosto každý strom, z něj už lze vytvořit dřevo na přístřešky, dřevo pro rozdělání ohně, tvorbz zbraní nebo udělání šípů.

Tvůrci upozorňují, že například s náboji do pistolí to bude špatné, nebude jich tak hodně, jak by jsme asi potřebovali. Nejlépe tak uděláme, když si vytvoříme luk a šípy, s kterými menší dinosaury sejmeme, na ty větší už to tak platné nebude, potom už prý musíme využít stealth nebo rychle utéct.

Hra samozřejmě nabídne desítky různých dinosaurů. Někteří jsou plachý - bojí se lidí, jiné zase nesmíte vyprovkovat, nebo po Vás zkrátka půjdou dokud budete žít. A co se týče T-Rexe? Toho potkat nechcete, jsme pro něj jasnou potravou, stejně jako jiní dinosauři.

Hru Archaic můžete podpořit malou částkou na Kickstarteru

#Archaic vyjde pro PC a MAC.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
24.08.2014 17:18:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one