Představujeme Vám survival hru Survive the Nights

survvial.png
Doposud neznámé herní studio a2z Interactive oznámilo svou první hru. Hra nabídne jen a pouze multiplayer, důležité bude samozřejmě přežít a k tomu by Vám měla pomoct hlavně spolupráce s kamarády. Podívejte na základní informace, velkou galerii nebo gameplay videa.
Survive the Nights nabídne otevřený svět v pouze multiplayeru. K dispozici by mělo být hned několik druhů realistických druhů technik pro přežití. Jako správný survivor si budete stejně jako u jiných značek musel hledat potravu, vodu nebo zbraně. Zbraně samozřejmě půjdou upravovat jednoduchým craftěním. Cestování po ostrově nám ulehčí možnost nalezení aut.

Nejlépe samozřejmě uděláte, když vše budete hledat přes den, ano, i tato hra nabídne cyklus den/noc. Tvůrci dále doporučují, aby jste přes den vylepšovali svoje obydlení, nastražili pasti na nepřátele kolem své lokace nebo připravili a doplnili benzín pro energii tak, aby vydržela i dlouhou a nebezpečnou noc.

A co dělat přes noc? Nezapomeňte zatopit a stražit si svůj barák, a opět tvůrci radí, střelte všechno, co se hýbe!
8.png
9.png
Pozor se budem muset dát také na velké a tvrdé zimní období, můžeme totiž lehce onemocnět. Hra nabídne jak zimní, tak letní období, to zimní bude samozřejmě o něco težší. Začínat budete muset v teple u ohníčku, tedy dokud si nenajdete obydlí, kde si uděláte vlastní topení. Pomůžou Vám samozřejmě také zimní bundy, ty se ale budou hledat těžce, lepší tak bude najít si obět, která už něco takového má.

Ale co když si najde někdo Vás a postřelí  vás? Nemusíte samozřejmě umřít na místě, rozhodovat bude to, kam Vás nepřítel trefí, a následky? Můžete mít různý vize, třes rukou nebo rozmazání obrazu. A když už půjde do nejhoršího, můžete spáchat sebevraždu.

Pokud Vás zajímají další informace, navštivte oficiální stránku »
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.png
7.png
5.jpg
Survive the Nights vychází někdy v roce 2015 pro PC a MAC
20.07.2014 07:17:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one