Představujeme Vám survival STALKER Online

Čtvrtek - 19.9. 2019           Jakub Hergesell

Světu se představila nová MMO survival hra Stalker Online, neplést si s oficiální hrou S.T.A.L.K.E.R. Studio Mobile Technologies se chce zkrátka svézt na populární značce. Má alespoň co nabídnout?
Na pokračování populární survival akce S.T.A.L.K.E.R. čekáme pěkně dlouho, nadějný titul vznikal u původních tvůrců Vostok Games, ti však přinesli pouze multiplayerový titul Survarium, který se samozřejmě fanouškům Stalkera nezamlouval. Před pár měsíci bylo oficiálně oznámené pokračování, S.T.A.L.K.E.R. 2, to ale vyjde až možná za 3 roky. 

Místo tak mají jiní, například studio Mobile Technologies, které oznámilo a představilo MMO hru Stalker Online, ten si na pravého Stalkera ale jen hraje. Nečekejte AAA hru ani žádné extra speciální efekty atd. Tvůrci lákají na velký otevřený svět kolem "slavného" Černobylu a nakažené mutanty. Chybět nebude možnost přepínat kameru FPS a TPS, RPG systém, stavění základen a dnes oblíbené lootování. 

Stalker Online není žádnou novinkou, jeho kořeny sahají až do roku 2010, oficiálně v plné verzi však nebyl nikdy vydán. To se má změnit v několika následujících měsících. Stalker Online.jpg
19.09.2019 14:55:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one