Představujeme Vám kočičí simulator

cat.png
Je tu další simulator ze světa zvířat. Ještě nedavno byl oznámen simulator s kozou, hned po té medvědí simulator a teď se další studio zkouší prosadit na KickStarteru s kočičím simulatorem. Nevíme jestli to je už vtip, ale pojďme se podívat na Cat Simulator blíže. 
Se zvířecími simulatory se snad roztrhl pytel. Před měsícem jsme mohli vidět #Goat Simulator, který už mimochodem vyšel, hned na to byl oznámen #Bear Simulator a teď tu máme Cat Simulator. Ten ale vyjde jen v případě, že se vybere dost peněz na KickStarteru, tvůrci žádají 20,000 $, vybráno mají již 672$ a zbývá jim ještě 55 dní, podaří se vybrat dostatek financí na zrealizování projektu Cat Simulator?

A vlastně co jako kočka budeme dělat? Vlastně běžné kočičí věci, běhat po otevřené mapě, lovit myší nebo si jen tak hrát. Pokud prý bude velký zájem o hru, jsou tvůrci schopni přidat také multiplayer, který mimochodem přidalo i studio pro Goat Simulator

Na výběr budeme mít hned několik druhů koček a podle videa nevypadají vůbec špatně. Mají celkem realné pohyby a graficky také nevypadají špatně. Většina částky, kterou se snaží vybrat má mít za následek mnohem realističtější grafiku. Cat Simulator by měl vyjít pouze pro PC s podporou Oculus Rift od Facebooku.
#Cat Simulator by mohl vyjít někdy v létě 2014
08.04.2014 15:19:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one