Představujeme Vám hru RIP od Axyos Games

rip.png
Maličké studio Axyos Games před několik týdny oznámilo multiplayerovou hru RIP, k nám první zprávy přišly ale až nyní a to včetně kratšího popisku o hře, několika obrázky ze hry a prvním Gameplay Taserem ze hry, mrkejte, nevypadá vůbec špatně.
Studio o několika málo lidech ukázalo svůj první připravovaný titul, jmenuje se RIP a nabídne prý "bohatý a nezvyklý" multiplayer, zkrátka hra chce nabídnout něco, co tu ještě žádná jiná hra nemá. Pracuje na ni Axyos Studio a hra poběží na Unreal Engine včetně plánované podpory Oculus Rift od Facebooku

Hra by chtěla nabídnout velké prostředí jako má například Battlefield, šel by tak dobře prakticky využít drona, kterého by nepřátelé nemuseli tak dobře a rychle vidět. O hře toho zatím moc nevíme, každopádně nám připomíná Call of Duty a Battlefield dohromady, uvidíme co z toho ve finále bude, vy se teď můžete podívat na první gameplay záběry z ranné ALPHA verze a několik obrázků ze hry. Hra dostala na Steam v GreenLight zelenou a tak vývojáři můžou slavit.
1.jpg
2.jpg
3.png
4.jpg
8.jpg
6.jpg
7.jpg
5.jpg
9.jpg
RIP vychází v roce 2015 pro PC
08.07.2014 10:00:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one