Představujeme Vám hru Project BlueStreak, sci-fi na míru pro PC

project.png
Na herní scéně určitě stále více a více chybí hry, které jsou "ušité" na míru pro naše PC stroje. Jednou z nich by ale měla být právě oznámená sci-fi akční hra Project BlueStreak. Pojďme si o hře říct alespoň základy a podívat se na první 3 obrázky ze hry.
Hned několik ex-tvůrců velkých značek, jako je například Unreal Tournament nebo Gears of War založili nové, maličké studio o několika desítkách lidí - Boss Key. Právě Boss Key oznámili svoji první hru, jmenuje se Project BlueStreak, bude to Free-to-play arénová sci-fi hra s prý velkými možnostmi.

Tvůrci se pochlubili, že nemají rádi zakempené hráče a zalezlé snipery, takže očekávejte menší mapy jako má například Call of Duty a rychlou hru jako má třeba Titanfall? Project BlueStreak bude jak jsme již psali výše, zaměřený pouze na PC platformu, vývojáři chtějí rychlou hru a podle nich to s analogem a několika málo tlačítkami zkrátka nejde dát na konzole, ještě, když má jít o opravdu rychlou hru v arénách.

O hře toho vlastně moc nevíme, hra by mohla vyjít v roce 2015 pro PC jako Free-to-play a podle všeho by mohla běžet na Unreal Engine (možná 4. generace).
1.png
2.png
3.png
Project BlueStreak vychází v roce 2015 pro PC
29.07.2014 07:02:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one